Privatumo politika

Ši Privatumo politika apima informacijos naudojimą interneto svetainėse, kurios susijusios su šia Privatumo politika (kiekviena nurodyta kaip „Svetainė“). Duomenų valdytojas šioje svetainėje yra UADBB „Marsh Lietuva“, kurio registracijos numeris yra 124130996 ir kurios registruota buveinė yra:

UADBB „Marsh Lietuva“
Olimpiečių g. 1-56
09235 Vilnius
Lietuva

Įmonės kodas 124130996

Jūsų amžius turi būti bent 18 metų ir Jūs turite turėti teisę sudaryti teisiškai privalomas sutartis bei remiantis atitinkamais įstatymais naudotis Svetaine ir joje teikiamomis paslaugomis.

Norėdami pranešti Jums apie mūsų veiklą, mes sukūrėme šią Privatumo politiką, tad surinkta asmeninė informacija šioje Svetainėje ar per šią Svetainę mūsų vardu bus naudojama pagal šią Privatumo politiką. Naudodamiesi šia Svetaine Jūs sutinkate su Jūsų asmeninės informacijos ar kitos informacijos saugomos šioje Svetainėje ar Jūsų pateiktos šioje arba per šią Svetainę naudojimo, saugojimo ir apdorojimo sąlygomis pagal šią Privatumo politiką, kaip detaliai išdėstyta toliau.

Ši Privatumo politika taikoma Svetainės Tinklalapio sąlygos ir naudojimo taisyklės („Sąlygos“).

Kai kuriais išimtiniais atvejais mes galime perduoti Jūsų asmeninę informaciją už Europos ekonominės erdvės („EEE“). Prašome žiūrėti skyrių apie informacijos perdavimą užsieniui žemiau, kur rasite daugiau informacijos.

Šioje Svetainėje mes naudojame slapukus. Slapukai yra informacijos dalijimasis tarp Jūsų interneto naršyklės ir interneto svetainės. Daugiau informacijos apie tai, kaip mes naudojame slapukus, slapukų tipus ir kaip atsisakyti jų, rasite svetainės navigacinėje informacijoje ir slapukų skyriuose žemiau.

Jūs turite teisę susipažinti su turima asmenine informacija apie Jus, ir tai galite padaryti susisiekę su mumis contact@marsh.com. Pagal galiojančius vietos įstatymus Jūsų jurisdikcijoje už tokią prieigą yra imamas mokestis, priklausantis nuo Jums teikiamų detalių apie asmeninę informaciją, kurią mes turime. Jūs taip pat turite teisę nesutikti su jos apdorojimu, kuri gali Jums pridaryti žalos ar pakenkti. Jūs taip pat turite teisę ištaisyti, blokuoti, ištrinti arba sunaikinti netikslius duomenis.

Su sąlyga, kad Jūs davėte savo sutikimą, mes galime naudoti Jūsų asmeninę informaciją rinkodaros tikslais. Daugiau informacijos apie rinkodarą ir kaip nustatyti savo nustatymus, žiūrėkite žemiau esantį rinkodaros skyrių.

Asmeninės informacijos rinkimas, naudojimas ir atskleidimas

„Marsh“ surinkta informacija iš šios Svetainės skirstoma į dvi kategorijas: (1) informaciją, savanoriškai pateiktą mūsų svetainės lankytojų; ir (2) susektą informaciją, surinktą lankytojui naršant mūsų Svetainę.

 1. Jūsų savo noru teikiama informacija
  Naudodamiesi šia Svetaine, Jūs galite nuspręsti pateikti mums informaciją, kad mes galėtume aptarnauti Jus pagal Jūsų poreikius. Asmeninė informacija, kurią renkame, priklausys nuo to, kaip Jūs nuspręsite naudotis šia Svetaine.

  Kai Jūs paprašote brošiūros
  Jei prašote brošiūros arba papildomos informacijos iš mūsų, mes reikalaujame, kad Jūs pateiktumėte savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, savo organizacijos pavadinimą ir šalį, kurioje esate įsikūrę. Tuomet mes galėsime atsiųsti medžiagą, kurios prašėte, ir galėsime nustatyti ar jau esate „Marsh“ klientas.

  Kai Jūs registruojatės pas mus ir/arba prašote draudimo kainos
  Jei Jūs užsiregistruojate Svetainėje ar prašote draudimo kainos, mes galime paprašyti Jūsų vardo, pavardės, elektroninio pašto adreso, šalies, telefono numerio ir Jūsų susisiekimo priežasčių, taip pat informacijos apie savo pareigas ir organizaciją bei kitos informacijos, kuri yra būtina, kad mes galėtume pateikti Jums kainą. Duomenų pateikimo formoje mes žvaigždute nurodome privalomą informaciją. Visa asmeninė informacija, kurią Jūs siunčiate mums, yra naudojama tik nurodytam tikslui Svetainėje ar šioje Privatumo politikoje.

  Jei nuspręsite tęsti, mes rinksime asmeninę informaciją, kuri būtina siekiant atsakyti į Jūsų paklausimą bei tęsti sandorį, tai yra: vardas, pavardė, adresas, pašto kodas, kontaktinis telefono numeris, elektroninio pašto adresas, atsiskaitymo adresas arba išsami apmokėjimo informacija, susijusi su pageidaujamomis paslaugomis. Mes naudosime Jūsų asmeninę informaciją Jūsų draudimo poliso ir draudimo išmokų administravimui ir kitam, kas susiję su mūsų bendradarbiavimu. Prašome žiūrėti Jūsų Informacijos atskleidimo skyriuje dėl informacijos apie asmeninių duomenų gavėjų kategorijas.

  Kai Jūs paliekate komentarą
  Jei Jūs paliekate komentarą bet kokiame mūsų Svetainės turinyje, kurį Jūs žiūrite mūsų Svetainėje, mes prašome Jūsų vardo ir elektroninio pašto adreso. Jei pageidaujate, mes galime atsiųsti Jums elektroniniu paštu kitų asmenų komentarus dėl Svetainės turinio, o taip pat mūsų pakoreguotus komentarus, kurie neatitiko mūsų nustatytos politikos. Jūs turėtumėte žinoti, kad Jūsų pateikta informacija bus viešai prieinama „Marsh“ darbuotojams ir kitiems Svetainės vartotojams.

 2. Stebėjimas / Informacija apie Svetainės navigaciją
  Kai Jūs naršote Svetainėje, mes taip pat galime rinkti informaciją per paprastai naudojamas informacijos rinkimo priemones kaip slapukai ir interneto indikatoriai („Informacija apie Svetainės navigaciją“). Informacija apie Svetainės navigaciją apima standartinę informaciją iš Jūsų interneto naršyklės (pvz., naršyklės tipą ir naršyklės kalbą), Jūsų interneto protokolo („IP“) adresą ir veiksmus, kuriuos atliekate Svetainėje (pavyzdžiui, peržiūrite interneto puslapius ir nuorodas, kurias paspaudėte). Mes aprašėme šią Informaciją apie Svetainės navigaciją išsamiau žemiau.

Rinkodara

Su sąlyga, kad Jūs davėte savo sutikimą, mes galime naudoti Jūsų asmeninę informaciją, suteikti Jums informacijos apie kitas paslaugas ir produktus, kuriuos siūlo „Marsh“, teikdama draudimo ir finansines paslaugas, rizikos valdymo ir konsultavimo paslaugas ar mūsų dukterinių bendrovių teikiamas paslaugas, kurios, mūsų manymu, gali būti Jums įdomios. Mes galime susisiekti su Jumis paštu, telefonu, elektroniniu paštu ar kitais būdais.

Jūs galite pasirinkti, kokią reklaminę informaciją galite gauti prisijungęs prie profilio centro. Čia Jūs galėsite pasirinkti, kokią informaciją norite gauti ir kokiu būdu (t.y. elektroniniu paštu, SMS arba RSS).

Atsisakymas

Jei anksčiau nurodėte, kad norite gauti pasiūlymus, bet nebenorite gauti šių pranešimų iš „Marsh“, prašome susisiekti su mumis naudodami kontaktinę informaciją, nurodytą šios Privatumo politikos pabaigoje arba praneškite mums, jei Jūs bendraujate su vienu iš mūsų atstovų. Jūs taip pat galite spustelėti ant „Atsisakyti“ mygtuko apačioje arba prisijungti prie Svetainės ir atžymėti visus įspėjimus, kuriuos Jūs anksčiau pasirinkote gauti. Nuo kitos dienos Jūs daugiau negausite mūsų pasiūlymų. Jeigu pranešimai yra būtini siekiant suteikti Jums paslaugas, kurių prašėte, ir minėti pranešimai yra ne reklaminė informacija, Jūs negalėsite atsisakyti pranešimų.

Informacija apie Svetainės navigaciją

Slapukai

Kaip ir daugelis įmonių, mes šioje Svetainėje galime naudoti slapukus. Slapukai yra informacija, kuria dalijamasi tarp Jūsų interneto naršyklės ir interneto svetainės. Slapukų naudojimas vartotojui suteikia galimybę Svetaine naudotis lengviau ir greičiau. Vienintelė informacija, kurią turi slapukas, yra ta, kurią Jūs pats pateikiate. Slapukas negali nuskaityti duomenų iš Jūsų kompiuterio kietojo disko.

Yra įvairių rūšių slapukų su įvairiomis funkcijomis:

(i) Sesijos slapukai - saugomi Jūsų kompiuteryje per Jūsų interneto sesijos laiką. Jie automatiškai ištrinami, kai naršyklė yra uždaroma. Jie paprastai taikomi anoniminės sesijos ID, o tai leidžia Jums naršyti svetainėje neprisijungiant prie kiekvieno puslapio. Jie nerenka jokios informacijos iš Jūsų kompiuterio.

(ii) Nuolatiniai slapukai - saugomi kaip failai Jūsų kompiuteryje, ir jie lieka ten, kai Jūs uždarote naršyklę. Slapukus gali nuskaityti interneto svetainė, kuri juos sukūrė, kai Jūs lankotės toje svetainėje dar kartą.

(iii) Pirmosios šalies slapukai - šio tipo slapuko funkcija yra išlaikyti Jūsų nustatymus konkrečioje svetainėje. Jie yra saugomi ir siunčiami tarp serverio ir kompiuterio kietojo disko. Jie nenaudojami niekam kitam, išskyrus asmens atpažinimui, kuris buvo Jūsų nustatytas.

Mes niekada nenaudojame trečiųjų šalių arba netinkamų slapukų mūsų Svetainėje, nors mes naudojame trečiosios šalies teikiamus interneto indikatorius (prašome žiūrėti skyrių apie Interneto indikatorius).

Daugiau informacijos apie visus šių kategorijų slapukus ir daugiau informacijos apskritai apie slapukus skaitykite aboutcookies.org.

Mes naudojame slapukus šiems tikslams:

Kur griežtai būtina
Šie slapukai yra būtini, kad Jūs galėtumėte judėti Svetainėje ir naudotis jos funkcijomis, pavyzdžiui, pasiekiant saugias vietas Svetainėje. Be šių slapukų paslaugos, kurių pageidavote, pavyzdžiui, sužinoti kainą arba prisijungti prie savo paskyros, negali būti teikiamos. Šie slapukai nerenka apie Jus informacijos, kuri gali būti naudojama reklamai ar prisimenant, kur buvote internete.

Veikla
Šie slapukai renka informaciją apie tai, kaip lankytojai naudoja Svetainę, pavyzdžiui, per kokius puslapius lankytojai dažniausiai eina ir ar jie gauna pranešimus apie klaidas iš interneto puslapių. Jie taip pat leidžia mums įrašyti ir suskaičiuoti Svetainės lankytojus ir matyti, kaip lankytojai naudojasi Svetaine, siekiant pagerinti savo Svetainę. Šie slapukai nerenka informacijos, identifikuojančios lankytojus. Šie slapukai yra anonimiški ir naudojami tik siekiant pagerinti mūsų Svetainės veiklą.

Funkcionalumas
Šie slapukai leidžia mūsų Svetainėje prisiminti Jūsų pasirinkimus (pvz., Jūsų vartotojo vardą, kalbą ar regioną, kuriame esate) ir pateikti pažangesnes funkcijas. Pavyzdžiui, Svetainėje gali būti suteikta galimybė prisiminti savo prisijungimo duomenis, todėl Jūs neturite kas kartą prisijungti prie savo paskyros, naudodami tą pačią įrangą prieigai į mūsų Svetainę. Šie slapukai taip pat gali būti naudojami atsiminti pakeitimus, atliktus teksto dydžiui, šriftui ir kitoms puslapio dalims, kurias galite keisti. Jie taip pat gali būti naudojami teikiant paslaugas, kurių Jūs pageidavote, pavyzdžiui, žiūrėti video medžiagą ar komentuoti straipsnį. Informaciją šie slapukai paprastai renka anonimiškai. Jie nerenka jokios informacijos apie Jus, kad galėtų būti naudojama reklamai ar prisimenant, kur buvote internete.

Prašome žiūrėti savo interneto naršyklės „Pagalbos“ skyrelyje arba apsilankykite aboutcookies.org dėl išsamesnės informacijos apie tai, kaip įjungti ir išjungti slapukus savo naršyklėje.

Mūsų Svetainės statistikos analizei mes naudojame „Google Analytics“. Dėl išsamesnės informacijos apie slapukus, nustatytus „Google Analytics“, prašome žiūrėti Google Code svetainėje.

Tinklalapio indikatoriai

Ši Svetainė taip pat gali naudoti interneto indikatorius (taip pat trečiųjų šalių tiekiamus ar teikiamus interneto indikatorius), kurie atskirai arba kartu su slapukais renka informaciją apie vartotojų naudojimąsi Svetaine ir komunikaciją elektroniniais laiškais su „Marsh“. Interneto indikatoriai yra aiškūs elektroniniai paveikslėliai, kurie gali atpažinti tam tikros rūšies informaciją Jūsų kompiuteryje, pavyzdžiui, slapukus, kai Jūs žiūrite tam tikrą Svetainės informaciją, susijusią su tinklalapio indikatoriais ar Svetainės susietais su interneto indikatoriais. Mes naudojame interneto indikatorius Svetainės valdymui ir tobulinimui ir bendravimui elektroniniu paštu. Mes galime naudoti informaciją iš interneto indikatorių kartu su kitais duomenimis, kuriuos mes turime apie mūsų klientus, kad suteiktume Jums informacijos apie „Marsh“ ir mūsų paslaugas. Atliekame šią peržiūrą anonimiškai.

IP adresai

Kai lankotės mūsų Svetainėje, „Marsh“ identifikuoja Jūsų interneto protokolo („IP“) adresus ne asmeninės informacijos stebėjimui ir bendrinimui. Pavyzdžiui, „Marsh“ naudoja IP adresus stebėti regionus, iš kurių vartotojai naršo Svetainėje. IP adresai bus saugomi tokiu būdu, kad nebūtų galima Jūsų identifikuoti iš IP adreso. Jei nenorite, kad Jūsų IP adresas būtų saugomas, atsisakykite naudojant vieną iš nustatytų metodų skyriuje „Atsisakymas“ (viršuje).

Jūsų informacijos atskleidimas ar naudojimas

Mes neiškeisime arba neparduosime ar kitaip neplatinsime Jūsų asmeninės informacijos už „Marsh & McLennan Companies, Inc group“ (MMCo) ribų be Jūsų sutikimo, išskyrus pagal Jūsų nurodymus (taip pat teikti paslaugas, dėl kurių turite sudarę sutartį su mumis) arba kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje. Ši Privatumo politika netaikoma asmeninei informacijai, kuri yra viešai žinoma. Šios Privatumo politikos sąlygos taikomos tokiai asmeninei informacijai, kurią mes gavome savarankiškai iš trečiųjų šalių, net jeigu asmenims, su kuriais šie duomenys yra susiję, buvo pranešta apie priežastį (-is) gauti asmeninę informaciją ir tai, kad ji gali būti atskleista trečiosioms šalims, pavyzdžiui, MMCo.

Mes galime naudoti ar platinti Jūsų asmeninę informaciją tiek, kiek reikia pagal įstatymus ir šiais atvejais:

(i) Paslaugų teikimas. Įprastai teikian paslaugas mūsų klientams, asmeninė informacija gali būti dalijamasi su MMCo tyrimams ir statistikos tikslais, sistemos administravimui ir nusikaltimų prevencijai ar išaiškinimui. Jei pateikėte mums informaciją, susijusią su trečiųjų šalių asmenine informacija (vardai, adresai arba kita informacija apie asmenis), mes laikysime ir naudosime šią asmeninę informaciją, kad galėtume suteikti bendrą draudimą ir kitas paslaugas Jums suprantant, kad asmenims, su kuriais asmeninė informacija yra susijusi, buvo praneštos priežastys (-is) gauti tą asmeninę informaciją ir į tai, kad ji gali būti atskleista trečiosioms šalims, pavyzdžiui, MMCo.

(ii) Kainų gavimas ir apmokėjimo veiksmai. Siekiant nustatyti draudimo kainą, kurios Jūs prašėte ir tuo atveju, jei tęsiate apmokėjimo veiksmus, yra būtina su mumis dalytis asmenine informacija, kurią mes gavome iš Jūsų su atitinkamais draudimo paslaugų teikėjais, agentais ir kitais paslaugų teikėjais, konsultantais ir rinkos tyrimų ir kokybės užtikrinimo įmonėmis. Jei šios trečiosios šalys naudoja ir tvarko Jūsų asmeninę informaciją, mes reikalaujame iš jų, kad naudotų tik Jūsų asmeninę informaciją tokiu būdu, kuris yra suderinamas su šia Privatumo Politika. Jei šios trečiosios šalys nori naudoti Jūsų asmeninę informaciją bet kuriuo kitu tikslu, jie turės teisinę pareigą pranešti Jums apie tai ir, jei reikia, gauti Jūsų sutikimą. Susisiekite su mumis contact@marsh.com išsamesnei informacijai dėl šių trečiųjų šalių.

(iii) Agentai ir paslaugų teikėjai. Mes kartais sudarome sutartis su kitomis įmonėmis ir asmenimis, kad jie atliktų funkcijas ar paslaugas mūsų vardu, pavyzdžiui, šios Svetainės priežiūra, elektroninio pašto žinučių siuntimas ir skambinimas mūsų vardu. Jie gali turėti prieigą prie asmeninės informacijos, pavyzdžiui, adresai, kurie reikalingi jų funkcijoms atlikti, bet to negali naudoti neikitiems tikslams, nei teikdami paslaugas „Marsh“.

(iv) Verslo perdavimas. Plėtodami savo verslą, mes galime parduoti ar pirkti turtą. Tokių sandorių atvejais vartotojo informacija, taip pat asmeninė informacija, paprastai yra vienas iš turtų, perduotų įmonės. Be to, jei pati „Marsh“ arba iš esmės „Marsh“ visas turtas buvo įsigytas, Jūsų asmeninė informacija gali būti vienas iš perduotų turtų. Todėl mes galime atskleisti ir/arba perduoti Jūsų asmeninę informaciją trečiosios šalies pirkėjui, atsižvelgiant į šias aplinkybes.

(v) Teisiniai klausimai. „Marsh“ gali išsaugoti ir turi teisę atskleisti be išankstinio Jūsų sutikimo bet kokią asmeninę informaciją apie Jus ar Jūsų naudojimąsi šia Svetaine, jei „Marsh“ turi įsitikinimą, kad tokie veiksmai yra būtini: (a) saugoti ir ginti teises, nuosavybę ar saugumą MMCo, darbuotojus, kitus vartotojus šioje Svetainėje, arba visuomenę; (b) užtikrinti sąlygų ir taisyklių naudojimą, taikomą šiai Svetainei; arba (c) reaguoti į pretenzijas, jei turinys pažeidžia trečiųjų šalių teises. Mes taip pat galime atskleisti asmeninę informaciją, jei mes manome, kad tai būtina pagal visus galiojančius įstatymus, reglamentus, teisinius procesus ar vyriausybės prašymus.

(vi) „Marsh“ darbuotojai: Mes perduosime Jūsų asmeninę informaciją savo darbuotojams ir kitiems darbuotojams per MMCo, kurie analizuoja Jūsų asmeninę informaciją mūsų vardu ir tokiu būdu vykdys šias funkcijas: rinkodaros skyrius atliks visą rinkodaros veiklą. Jei tai yra teisinis klausimas, tai bus perimta teisinės komandos. Jei tai yra pavaduojančio ir/ ar laikino darbuotojo reikalas, ji bus tvarkoma žmogiškųjų išteklių komandos. Jei tvarkymas susijęs su Svetainės moderavimu, tai bus perduota IT komandai ir tada į atitinkamus verslo vienetus. Be to, verslas apdoroja asmeninę informaciją, siekiant įvertinti darbuotojus, arba svarstant juos skatinimui, paaukštinimui arba perkėlimui. IT gali tvarkyti darbuotojų asmeninius duomenis ir klientų asmeninę informaciją iš valdymo sistemų ar programų, kur priėjimas prie tokios asmeninės informacijos yra neišvengiamas.

Informacijos perdavimas užsieniui

Jūsų asmeninė informacija gali būti perkelta į bet kurią šalį, taip pat į ne Europos Ekonominės Erdvės (EEE) šalis, kurios neturi stipraus duomenų apsaugos režimo, kaip EEE šalyse, siekiant bet kokių tikslų, nurodytų aukščiau ir sistemos administravimui. „Marsh“ turi atstovybes daugiau nei 100-e šalių visame pasaulyje, spustelėkite čia, kad pamatytumėte mūsų grupės įmonių sąrašą, kuriam mes galime perduoti Jūsų asmeninę informaciją. Tai yra įmanoma, kad Jūsų duomenys arba surinkti asmens duomenys gali būti perduodami vienai iš į šių įstaigų, bet tik tada, kai Jūs prašote, kad mes teiktume paslaugas Jums į kitą šalį.

Surinkta per šią svetainę asmeninė informacija yra apdorojama ir saugoma JAV. „Marsh“ interneto priežiūros tiekėjas atitinka ES Saugaus uosto principus, nustatytus JAV prekybos departamento ir susijusius su duomenų rinkimu, naudojimu ir saugojimu iš Europos Sąjungos. Jeigu gavėjas yra savarankiškai sertifikuotas ne Saugaus uosto, mes užtikriname, kad Jūsų asmeninė informacija yra tinkamai apsaugota naudojant kitas priemones.

Jei Jūs pateikiate bet kokią asmeninę informaciją, susijusią su kitu asmeniu šioje Svetainėje arba per ją į „Marsh“ ir tokia asmeninė informacija yra apsaugota kitos valstybės ar šalies, Jūs būsite atsakingas už tai laikantis galiojančių įstatymų, kiek jie susiję su Jūsų teise naudotis tokia asmenine informacija, jos perdavimui „Marsh“, už „Marsh“ tos asmeninės informacijos saugojimą elektroniniu formatu Svetainėje ir už naudojimąsi asmenine informacija atlikti tarpininkavimo ir kitas paslaugas Jūsų organizacijoje pagal šią Privatumo politiką.

Atnaujinant savo asmeninę informaciją

Svarbu, kad asmeninė informacija, kurią mes turime apie Jus, yra tiksli, išsami ir nepasenusi. Jei bet kurie Jūsų duomenys pasikeičia, galite atnaujinti iš dalies keičiant savo asmeninius duomenis savo paskyros puslapyje. Jūs taip pat galite tai padaryti elektroniniu paštu contact@marsh.com.

Priimtina naudojimo politika

Jei Jūs paliekate bet kokius komentarus apie „Marsh“ turinį ar dalyvaujate „Marsh“ diskusijų forume ar pokalbių kambaryje, mes prašome, kad Jūs darytumėte tai pagal šiuos standartus:

 • Būkite tikslūs ir/ar taktiški savo komentaruose.
 • Prašome prisiminti galiojančius įstatymus Jūsų šalyje - nenaudokite šios Svetainės šmeižto, nepadoraus, įžeidžiančio, kurstančio turinio skelbimui.
 • Negalima pažeisti kitų intelektinės nuosavybės teisių (pavyzdžiui, autorių teisių, prekių ženklų ar duomenų bazių teisės).

Kiekvieno dalyvio nuomonė yra jo ar jos ir neturėtų būti laikoma atspindinčiu „Marsh“ nuomonę.

Mes Jūsų komentarus perduosime MMCo darbuotojams, kurie stebi komentarus Svetainėje. Daugiau informacijos apie tai, kaip MMCo darbuotojai apdoros Jūsų asmeninę informaciją, skaitykite skyrių „Jūsų informacijos atskleidimas ar naudojimas“ paragrafe (vi) „Marsh darbuotojai“.

Išorinės nuorodos

„Marsh“ turi nuorodų į kitas svetaines, kurių privatumo politikos mes negalime kontroliuoti. Kai Jūs paliekate savo serverius (galite suprasti, kur esate, tikrindami URL adresą laukelį Jūsų naršyklės lokacijos laukelyje), bet kokios asmeninės informacijos naudojimas, kurią pateikiate, yra reglamentuojas svetainės operatoriaus, kurioje lankotės, privatumo politikos. Ši politika gali skirtis nuo mūsų. Jei negalite rasti bet kurios iš šių svetainių privatumo politikos per tinklalapio pagrindinio puslapio nuorodą, turėtumėte susisiekti tiesiogiai su svetaine dėl išsamesnės informacijos.

Apsauga

Mes taikome technines ir organizacines priemones, būtinas užtikrinti asmens duomenų saugumą, kuriuos mes renkame, naudojame ir prižiūrime ir užkirsti kelią jų keitimui, praradimui, neteisėtam tvarkymui ar prieigai, atsižvelgdami į technikos lygį, saugomų duomenų pobūdį ir riziką, kurios jie yra veikiami – žmogaus veiksmų ar fizinės arba natūralios aplinkos. Tačiau kokios bebūtų veiksmingos mūsų saugumo priemonės, nė viena saugumo sistema nėra neprieinama. Mes negalime užtikrinti mūsų duomenų bazės saugumo ir garantuoti, kad tiekiama asmeninė informacija nebus sulaikyta, kai ji yra perduodama mums per internetą. Mes prašome, kad Jūs padarytumėte viską, kas nuo Jūsų priklauso, kad išlaikytumėte bet kokių kompiuterių slaptažodžių konfidencialumą, kuriuos Jūs naudojate prisijungdami prie interneto ar šios Svetainės. Mes skatiname atsakingą pranešimą apie bet kokius pažeidimus, kurie gali būti atrasti mūsų Svetainėje ar apie bet kokios programos, prieinamos per mūsų Svetainę.

Informacija, susijusi su darbu

Ši Svetainė gali suteikti galimybę pateikti mums savo gyvenimo aprašymą arba paraiškos formą arba kreiptis dėl pareigų per šią Svetainę. Jei pateikiate informaciją tokiais tikslais, mes naudosime (kas gali būti ir perduota) asmeninę informaciją, kurią pateikiate, kad įvertintume Jūsų kvalifikaciją ir su Jumis susisiektume dėl bet kokių pareigų „Marsh“ ar bet kuriai iš jos dukterinių įmonių, kurios, mūsų manymu, Jums gali būti įdomios.

Mes galime perduoti Jūsų asmeninę informaciją kitiems MMCo nariams Jūsų paraiškos nagrinėjimo tikslais. Tai yra Jūsų asmeninės informacijos perdavimas mūsų darbuotojams, kurie apdoros Jūsų paraišką mūsų vardu. Daugiau informacijos apie tai, kaip MMCo darbuotojai apdoros Jūsų asmeninę informaciją, skaitykite skyrių „Jūsų informacijos atskleidimas ar naudojimas“; paragrafe (vi) „Marsh darbuotojai“.

Privatumo politikos atnaujinimai

Ši Privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta 2012 m. gegužės 8 d. Mes galime atnaujinti šią Privatumo politiką laikas nuo laiko. Kai mes tai padarysime, pokyčiai įsigalios mūsų Privatumo politikoje iš karto. Jei esate nuolatinis šios Svetainės lankytojas, mes rekomenduojame reguliariai tikrinti šią Privatumo politiką.

Kontaktinė informacija

Privatumo politikos klausimai apie šią Privatumo politiką turėtų būti pateikti mums per šią kontaktinę formą, arba rašykite šiuo adresu:

UADBB „Marsh Lietuva“
Olimpiečių g. 1-56
09235 Vilnius
Lietuva